Recenze

Přidat recenzi
1
2
3
4
5
Přidat
     
Zdrušit

Přidat recenzi

Hlídání u dráčka - Centrum pro děti, mládež a dospělé DRAK, z.s.
Průměrné hodnocení:  
 12 recenze
by Dana Vrábíková on Hlídání u dráčka - Centrum pro děti, mládež a dospělé DRAK, z.s.

Letos byl můj syn poprvé a byl nadšený z příměstského tábora. Tety úžasný a trpělivý ....program měli velmi pestrý a syn byl kolikrát unavený ....za mě také super fandím Vám 🙂

by Petr Cermak on Hlídání u dráčka - Centrum pro děti, mládež a dospělé DRAK, z.s.

Jiz nekolik let plna spokojenost. Dite ohlidaji ma spousty zazitku kdyz jsou prazdniny a nemuzu se synem byt. V dracku ma kazdy den jiny dej a jinou akci coz je pro deti rozhodne super. Lepsi nez sedet doma a cucet do elektroniky. 😉 Osobne rozhodne doporucuji.

by Petra Cafourková on Hlídání u dráčka - Centrum pro děti, mládež a dospělé DRAK, z.s.

Prázdninové pobyty naprosto super, syn je dost protiva, ale každý den se vrací nadšený

by Jana Benesova on Hlídání u dráčka - Centrum pro děti, mládež a dospělé DRAK, z.s.

Skolicka u Dracka byla za posledni dobou me nejlepsi rozhodnutí.O syna je od 15mesicu perfektně postaráno. Již dříve jsem měla jine hlidani abych mohla do prace a zároveň zajistene kvalitni hlidani pro me syny. Vždy to nějak slo ale ja mela výčitky a denne řešila jak dále a nebyla uplne spokojena.Az se školickou vse přešlo.. syn je spokojený, maminka je spokojena a vse stoprocentne funguje.Dekuju vsem.
Jste nejlepsi.
Převážně dik pani Ajce je videt ze vse delate srdcem. S úctou Benesova

by Lucie Ráhelová on Hlídání u dráčka - Centrum pro děti, mládež a dospělé DRAK, z.s.

Hlídání u dráčka využíváme hlavně v období prázdnin a jsme naprosto spokojeni. Syn se vrací domů spokojený a plný zážitků. V dráčkovi jste skvělý a děkuji za to, že jste.

by Marie Krobová on Hlídání u dráčka - Centrum pro děti, mládež a dospělé DRAK, z.s.

Bez hlídací agentury bych se nemohla vrátit do zaměstnání, protože bych nestíhala vyzvedávat děti ze školky. Nejen že my obě děti vyzvedávali ze školky a následně i ze školní družiny, ale po jejich vyzvednutí o ně bylo celé odpoledne postaráno. Navíc tam obě děti mohli navštěvovat spoustu zajímavých kroužků. O tom že se jim tam líbílo není pochyb, protože při vyzvedávání (v půl šesté večer) se jim zdálo, že jdu brzo a že tam ještě chtějí být. S Drakem děti absolvovali i příměstské tábory a spoustu dalších akcí. Oceňuji, že se v Draku tety dětem věnují a rozvíjejí jejich dovednosti a samostatnost. Za mě velké doporučení všem rodičům, kteří potřebují své ratolesti pohlídat, zabavit a vzdělat.

by Jana Honzíková on Hlídání u dráčka - Centrum pro děti, mládež a dospělé DRAK, z.s.

Přes prázdniny mého draka svěřuji tetám na hlídání,chodíme na kroužky,na akce a jsem za to moc ráda. Už to bude pět let a vůbec nepřemýšlím o změně. Ajka a tety jsou úžasní a hodní lidé.

by Martina Cholevová on Hlídání u dráčka - Centrum pro děti, mládež a dospělé DRAK, z.s.

Prázdniny s Dráčkem jsou fajn, dcera se na ně těší a moc si je užije.

by Tomáš Čermák on Hlídání u dráčka - Centrum pro děti, mládež a dospělé DRAK, z.s.

Využíváme pravidelně na hlídání dětí, hlavně o prázdninách, děti jsou ze moc spokojené a vypráví zážitky, takže vládne celková spokojenost. Tety na hlídání jsou moc ochotné, trpělivé a vycházejí maximálně vstříc.

by hana osikova on Hlídání u dráčka - Centrum pro děti, mládež a dospělé DRAK, z.s.

nad míru spokojená..lepší jsem neviděla.malicka je spokojena taky..velice prijemny a uzasny kolektiv teticek..doporučuji všem kdo potrebuje pohlidat....

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»