Recenze

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Hlídání u dráčka - Centrum pro děti, mládež a dospělé DRAK, z.s.
Average rating:  
 31 reviews
 by Alena Ostrejšová

Můj syn tento týden absolvoval příměstský tábor s názvem "Přežití v džungli". Naučil se základním dovednostem, které by mělo znát každé dítě v jeho věku, které se vydá do přírody. Mimo to se také učil spolupracovat v týmu a trpělivosti při soutěžích, a to především, když se mu něco nedařilo 🙂 Každý den se domů vracel plný zážitků, které nám vyprávěl. Celý týden byl koncipován tak, aby se děti něco naučily, vyrobily, pohrály si + byla spousta krásných zážitků během výletů. Ajko, Libuško a ostatní "tety" děkujeme 🙂

 by Jana Čermáková

Příměstské tábory můžu bez výhrad doporučit, děti jsou vždy spokojené, plné zážitků a naučí se také spoustu nových věcí.

 by Petra St.

Syn byl s příměstským táborem maximálně spokojen. Byla to pro našeho budoucího prvňáčka zkušenost, jestli se zvládne sám zapojit do kolektivu a dopadlo to na 1*. Moc děkujeme!

 by Iblová Iveta

Velká spokojenost 👍👍👍👍
Moc děkujeme celému kolektivu za letošní prázdniny👋👋

 by Lucie

Jiz tretim rokem vyuzivame primestske tabory. Syn je moc spokojeny a ja take. Plno akci vyletu, proste parada. Kdybyste udelali neco i pro dospele, hned bych se vam prihlasila 🙂 jste super a pokracujte v tom co delate pro deti i pro nas rodice.

 by Martina T.

Dcera navštěvovala příměstský tábor, byla každý den nadšená, docházela tam ráda. Líbil se jí jak program, pestrost aktivit, tak i přístup "hlídacích tet".

 by Jan Kronich

Děkujeme a těšíme se na příště! Pětiletá dcera s vámi steavila 2+1 týden a vracela se vždy spokojená!

 by Martina Cholevová

Letošní kempy, divadelní i taneční byli naprosto super, děti mají možnost vyzkoušet si spoustu nových věcí. Dcera byla nadšená a spokojená.

 by Klara Sloupova

Syn jako každý rok maximalne spokojený. Rok od roku jsou příměstské tábory lepší a lepší.

 by Šárka Kryštofová

Syn si užil každý den s Vámi a vracel se nesmírně spokojený . Všude jen chválím a moc doporučuji!

Page 1 of 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»