Recenze

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Hlídání u dráčka - Centrum pro děti, mládež a dospělé DRAK, z.s.
Average rating:  
 38 reviews
 by Veronika ČížkováPrvní příměstský tábor pod názvem Pevnost Boyard naše děti 5 a 6 let zdárně dokončili. Dcera byla nadšená úplně ze všeho. Syn s každodenním ranním pláčem vše nakonec zvládl. Oba po vyzvednutí vyprávěli s nadšením zážitky z celého dne. Informace ke každému dni včetně fotografií pokaždé s jiným programem byly super. Tetičky (paní učitelky), jsou moc ochotné, dokáží naslouchat a chápat každé dítě. Jste skvělí. 👏Někdy určitě opět zavítáme. Vřele doporučuji. Ještě jednou velké díky celému kolektivu.

 by Iblová Iveta

Naše dítko navštěvuje v Dráčku příměstské tábory již třetím rokem. Vůbec netuším jak se děvčatům vždy podaří tak bohatý program vměstnat do jednoho týdne potažmo do celých prázdnin. Tleskáme a děkujeme, že jste🙂.

 by Michaela Kopáčková

Naše Beátka (necelé 4 roky) byla na svém prvním příměstském táboře právě v Ajce na téma Strašidla ve skříni. Přes počáteční slzičky, se kterými si bezvadně poradily paní učitelky, se domu vracela šťastná a plná zážitků. Líbil se jí pestrobarevný program, od tvoření po koupání a celodenní pobyt venku. Domu si nosila své výrobky a dárečky, jako krásný bonus bylo vysvědčení a žákovská knížka. Komunikace s vedením táboru na jedničku, obědy super - perfektní hlídání stravy u naší dcery s velkými alergiemi.

 by Markéta Macakiva

Moc děkuji za dobrodružný tyden. Terka byla moc spokojená a hezky utahaná. Těšíme se na další zážitky s Dráčkem. Velké díky 👍❤️.

 by Jana Čermáková

Děkujeme za bezva příměšťák Strašidla ve skříni. I přes úmorná vedra jste udělali pro děti super program.

 by Mirka Jozefiaková

Markétka si minulý týden na příměstském táboru s názvem za Dobrodružstvím s Bezzubkou a ostaními draky užila opravdu dobrodružně, každý den plný zážitků nejen s draky:) Skvělá spolupráce s vámi dámy.

 by Petr Pelc

Naše děti byli na "Dobrodružství s Bezzubkou a jinými Draky" a jako vždy byly nadšené a plné zážitků. Každý den byl nabitý jiným dobrodružstvím, děti měly pestrý program od pohybových aktivit, koupání, kontakt se zvířaty, kreativní vyrábění, spolupráce s ostatními a naučily se novým věcem. Tábory i jiné aktivity v Centru Drak doporučujeme 🙂

 by Alena Ostrejšová

Můj syn tento týden absolvoval příměstský tábor s názvem "Přežití v džungli". Naučil se základním dovednostem, které by mělo znát každé dítě v jeho věku, které se vydá do přírody. Mimo to se také učil spolupracovat v týmu a trpělivosti při soutěžích, a to především, když se mu něco nedařilo 🙂 Každý den se domů vracel plný zážitků, které nám vyprávěl. Celý týden byl koncipován tak, aby se děti něco naučily, vyrobily, pohrály si + byla spousta krásných zážitků během výletů. Ajko, Libuško a ostatní "tety" děkujeme 🙂

 by Jana Čermáková

Příměstské tábory můžu bez výhrad doporučit, děti jsou vždy spokojené, plné zážitků a naučí se také spoustu nových věcí.

 by Petra St.

Syn byl s příměstským táborem maximálně spokojen. Byla to pro našeho budoucího prvňáčka zkušenost, jestli se zvládne sám zapojit do kolektivu a dopadlo to na 1*. Moc děkujeme!

Page 1 of 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»