Recenze

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Hlídání u dráčka - Centrum pro děti, mládež a dospělé DRAK, z.s.
Average rating:  
 53 reviews
 by Petra Čechová

Syn navštěvoval dětskou skupinu rok a byl moc spokojený. Všechny tety byly moc hodné a s dětmi to umí. Syn se do školky vždy těšil a naučil se i mnoho nových básniček a písniček. Určitě moc doporučuji.

 by Veronika Hořejší

Dcera navštěvovala obě dětské skupiny od 1,5 roka do 3 let. Skvělý přístup k dětem, všechny tety milé a hodné. Děti pouze "nehlídají" jako v jiných dětských skupinách, ale naplno se jim věnují - tvoří, spívají, tancují, cvičí, jezdí na výlety a učí se spoustu nových dovedností. Největší odměnou pro mě bylo to, že dcera chodila do i ze školky s úsměvem, spokojená a šťastná. Za mě určitě nejlepší volba. 🙂

 by Martina Truxová

Děti příměstské tábory navštěvují již několik let. Oba se na něj těší a jsou spokojeni. Líbí se jim různorodé aktivity, pohyb venku i zajímavé výlety. Nemají čas se nudit a vždy doma nadšeně vypráví. Nebyli jsme na tam určitě naposledy. Doporučuji 🙂

 by Andrea Turková

Dceru dáváme na tábor do Dráčku už několik let. Vrací se vždy nadšená a spokojená. Každý rok se těší na nová dobrodružství a nezapomenutelné zážitky s tetami. Už v tuto chvíli se těší na další prázdniny strávené v Dráčku. Určitě mohu jen doporučit. Tety v čele s Ajkou dělají záslužnou a práci. V Rakovníku služba k nezaplacení, která jde vstříc pracujícím rodičům. Smekám před vámi a přeji hodně spokojených dětí a rodičů.

 by Petra Chytrá

Dávali jsme do Dráčku dceru rok před nástupem do školky a myslím si, že je na nástup do školky skvěle připravená. Mladé a nadšené tety z Dráčku se dětem skvěle věnovaly a dcera se vracela domů vždy s nějakou novou písničkou, zážitkem, výrobkem a plným bříškem. Závěrečný výlet do zooparku byl už jen třešničkou na dortu. Snad tam bude za dva roky místečko i pro naši druhou ratolest 🙂 Děkujeme za krásně strávený rok a určitě doporučujeme!

 by Irena Pánková

Naprostá spokojenost! Opět týden plných zážitku,výrobků,fotek a ditko vráceno vždy příjemně unavené 🙂 Všem maminkám doporučuji,tety z Dráčku jsou nejlepší 🙂

 by Aneta Kuncová

Syn byl na příměstském táboře velice spokojen. Bohatý program byl doplněn skvělými tetami - super. Doporučuji každému ?

 by Lucie Bredova

Syn se ucastnil primestskeho taboru. Byl nadseny a i ja jsem, libi se mi, jaky meli deti program a aktivity. Diky moc za krasne zazitky.

 by Irena Pánková

Dle slov dcery "Po stopách lovců mamutů byla pecka, škoda,že už skončil." Dcera byla velmi spokojená,každý den s nadšením vyprávěla kde byly,co dělaly,jak si to užily a už teď se těší na tábor "Mimoni"s Ajkou a Káťou.

 by Míša K.

Opět po roce na táboře a opět velké nadšení ? skvělá organizace, tety skvělé! Každý rok přidáváme nějaký tábor a jestli to tak bude i příští rok, strávíme v Dráčku celé prázdniny.

Page 1 of 6:
«
 
 
1
2
3
 
»